30 éves az óvodánk!

Intézményünkben minden kerek évforduló megkülönböztetett figyelmet kap és érdemel, ahogyan a 2017. november 24-i eseményünk is, hiszen e napon ünnepeltük óvodánk megalakulásának 30. évfordulóját.

A szakmai rendezvény nagyon jól sikerült, melynek színvonalát a gyermekek kedves műsora, neves előadók, és kiváló szakembereink gyakorlati bemutatói színesítették.

Érdekes előadást hallhattunk a kutyás terápia fejlesztésének lehetőségeiről, a Lépésről Lépésre gyermekközpontú pedagógia módszereiről, a tervezett szenzomotoros tréning alkalmazásának módszereiről, valamint óvodánk történetéréről és az utazó gyógypedagógusi hálózat munkájáról.

A jubileumi napot városunk alpolgármestere, tankerületünk igazgatója, igazgatóhelyettese is megtisztelte. A szakmai napon volt munkatársaink, városunk érdeklődő pedagógusai, gyermekeink szülei is nagy érdeklődéssel vettek részt.

Köszönöm kollégáim előkészítő, szervező munkáját!

Az eseményről az >>alábbi linken<< láthatnak képes összefoglalót.

                                                                                           Tatár Jánosné

                                                                                         intézményvezető