Karácsonyi meglepetés

A decemberi adventi készülődés közben nagy-nagy meglepetés és öröm érte tanulóinkat és az itt dolgozó kollégákat.

A BCS (Business Consulting Services) Kft. irodavezetője Szabó Nóra telefonon kereste meg intézményünket, s örömmel tudatta, hogy a mi egységes gyógypedagógiai módszertani intézményünket választották ki abból a célból, hogy gyűjtést szervezzenek számunkra. A pénzadományból két trambulint vásároltunk sajátos nevelési igényű gyermekeink, tanulóink részére.

Örömmel vártuk a december 15-ét amikor személyesen is megérkeztek hozzánk kedves látogatóink. Mészáros Gergely Ügyvezető Igazgató Úr és öt munkatársa a trambulinokon kívül még számtalan játékkal lepte meg tanulóinkat.

Hálánk jeléül diákjaink karácsonyi műsorral kedveskedtek vendégeinknek, akik érdeklődéssel és kissé megilletődve hallgatták és nézték a színes produkciókat. Ezután intézménylátogatásra hívtuk kedves vendégeinket.

Szívből köszönjük, hogy a BCS Business Consulting Services Kft. nagylelkű, önzetlen támogatását!

Az intézmény tanulói, dolgozói nevében:

Tatár Jánosné
intézményvezető

Az eseményről készült képek megtekinthetők a galériában >>itt<<.